Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196886

Infomeedia konsultant,

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle igapäevatöö sisaldab järjepidevat suhtlemist firmajuhtidega- konsulteerimist ja abistamist õigete otsuste tegemisel. Pakkumiste koostamist, lepingute sõlmimist ning andmebaasi korrashoidu jpm. Kui tunned, et kõik see pakub Sulle huvi ning sa saad sellega ka edukalt hakkama, siis loe järgnevat:

Nõudmised kandidaadile

Ootame müügikonsultandilt:

  • Tahet tegeleda edukalt infoavaldamisvõimaluste ja internetireklaami
aktiivmüügiga, mis eeldab:
  • vanust alates 21 eluaastast;
  • väga hea suhtlemise oskust;
  • arvutikasutamise oskust ning orienteerumist internetis;
  • iseseisvus, organiseerimis- ja otsustusvõimet;
  • väga head veenmisoskust;
  • esinduslikkust, kohusetundlikkust ja korrektsust;
  • töökust ja head pingetaluvust;
  • laia silmaringi ja elukogemust;
  • tulemustele orienteeritust ja soovi hästi teenida.

  • huvitavat ja liikuvat tööd, mis loob võimalusi ennast iga päev proovile panna ja
saavutada;
  • mõnusat töökeskkonda ja positiivseid ning edumeelseid töökaaslasi;
  • tubli töö saab väärilise tasu, seega pakume rõõmurohkeid palgapäevi;
  • stabiilselt heade müügitulemuste eest tunnustust, preemiat, jpm;
  • erialast koolitust ja pidevat teadmiste ammutamist.

Tööpakkumise number
#196886

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
23. mai 2010
Kuulutus sisestati:
8. mai 2010
Lisainfo palga kohta:
põhitasu+tulemustasu(kuu)

Infoweb ei ole firma, kus töö on lihtsalt töö. Töö on võimalus välja teenida vääriline staatus ja tasu. Võimalus ennast proovile panna, teostada ja saavutada - Infowebis töötades mõistad peagi, et siin firmas on kõik tööd võrdse tähtsusega. Seega ootame oma meeskonda ennekõikke positiivseid, edumeelseid ning töökaid müügiproffe.

Vaata rohkem