Värsked tööpakkumised

Infomeedia konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209676

Tööpakkumise number

209676

Töö kirjeldus

Aktiivne müügitöö. Järjepidev suhtlemine Eesti firmajuhtidega, konsulteerimine ja abistamine õigete otsuste tegemisel. Pakkumiste koostamine ja lepingute sõlmimine. Andmebaasi korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

• keskharidus või kõrgem;
• vanus soovitavalt alates 21 eluaastast;
• väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
• kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil
• väga hea suhtlemise ja veenmis oskus;
• arvutikasutamise oskus( tavakasutaja );
• iseseisvus, organiseerimis- ja otsustusvõime;
• esinduslikkus ja korrektsus;
• hea pingetaluvus;
• soov teha müügitööd

Kasuks tuleb:
• auto ja juhilubade olemasolu;

Ettevõte pakub

• huvitavat ja liikuvat tööd;
• kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat kollektiivi;
• motiveerivat töötasu;
• eneseteostusvõimalust;
• erialast koolitust;

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2010
Lisainfo palga kohta:
Põhipalk + tulemustasu

Infowebi Teenused OÜ on Eesti kapitalil baseeruv ettevõte, mis on spetsialiseerunud Interneti äriportaalide koostamisele ja arendamisele Eestis.

Meie igapäeva tegevuseks on äriportaalide www.infoweb.ee ja www.estoniantrade.ee haldamine ja müük.

Pakume oma klientidele kodulehe valmistamise teenust, domeeni haldust siia juurde kuuluvate teenustega!