Värsked tööpakkumised

Infomeedia konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26607

Tööpakkumise number

26607

Töö kirjeldus

Tegemist on aktiivse müügitööga, mis eeldab järjepidevat suhtlemist firmajuhtidega, konsulteerimist ja abistamist õigete otsuste tegemisel. Pakkumiste koostamist, lepingute sõlmimist ning andmebaasi korrashoidu jne.

Nõudmised kandidaadile

Tahet tegeleda edukalt infoavaldamisvõimaluste ja internetireklaami aktiivmüügiga, mis eeldab:
• vanust alates 23 eluaastast;
• väga hea suhtlemise oskust;
• arvutikasutamise oskust ning orienteerumist internetis;
• iseseisvus, organiseerimis- ja otsustusvõimet;
• väga head veenmisoskust;
• esinduslikkust, kohusetundlikkust ja korrektsust;
• töökust ja head pingetaluvust;
• laia silmaringi ja elukogemust;
• tulemustele orienteeritust ja soovi hästi teenida.

Kasuks tuleb ja töötamist lihtsustab:
• eelnev müügitöö kogemus;
• auto ja juhilubade olemasolu.

• huvitavat ja liikuvat tööd, mis loob võimalusi ennast iga päev proovile panna ja saavutada;
• mõnusat töökeskkonda ja positiivseid ning edumeelseid töökaaslasi;
• tubli töö saab väärilise tasu, seega pakume rõõmurohkeid palgapäevi;
• stabiilselt heade müügitulemuste eest tunnustust, preemiat, ametiautot jpm;
• pidevat teadmiste ammutamist.

Lisainfo

Infoweb ei ole firma, kus töö on lihtsalt töö. Töö on võimalus välja teenida vääriline staatus. Võimalus ennast proovile panna, teostada ja saavutada – peagi mõistad, et siin firmas on kõik tööd võrdse tähtsusega. Seega ootame oma meeskonda ennekõike positiivseid, edumeelseid ning töökaid inimesi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2004
Lisainfo palga kohta:
põhipalk+ - tul.tasu kuus

INFOWEBI AS on asutatud 1998 aastal. Meie äriportaal infoweb.ee on kasvanud juhtivaks juhatava meedia teenust pakkuvaks keskkonnaks internetis ja meie andmebaas sisaldab infot enamiku Eesti asutuste ja ettevõtete kohta. Oleme aastatega toonud turule mitmeid uusi ja kaasaegseid toodeteid ning jätkame kiires arengusuunas ka tulevikus.