Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #273167

Infologistikadivisjoni müügiosakonna juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiosakonna juht organiseerib Eesti Posti infologistika lahenduste aktiivset müüki peamiselt finants-, büroo- ja turundusvaldkonna klientidele.

Peamised tööülesanded:

  • Müügimeeskonna tulemuslik juhtimine
  • Infologistikateenuste müügi koordineerimine erinevate osapoolte vahel
  • Turu ja trendide analüüsimine
  • Lähtudes klientide vajadustest terviklahenduste välja töötamine ja müük
  • Strateegilise müügi korraldamine, sealhulgas pakkumiste vormistamine, kliendisuhete hoidmine ja arendamine

Ootused kandidaadile

  • Müügijuhtimise oskus, soovitavalt B2B valdkonnas
  • E-lahenduste valdkonna ja kliendi äriprotsesside muutmise müügitöö kogemus
  • Initsiatiivikus ja motiveeritus terviklahenduste pakkumisel
  • Müügi ja tarne tervikprotsessi haldamise oskus
  • Väga hea eneseväljendus ja esinemisoskus
  • Suutlikkus meeskonnaliidrina inimesi ideedega kaasa tõmmata ja innustada

Kasuks tuleb:
  • Lai silmaring
  • Erialane kõrgharidus
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus ja tehniline taip
  • Heal tasemel inglise ja vene keele oskus kõnes ja kirjas
  • Kohusetundlikkus, iseseisvus töös ja tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

  • Väljakutsete rikast, huvitavat ja pingelist tööd
  • Põhipalka ja tulemustasu
  • Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • Tulemustele orienteeritud meeskonda
  • Väga häid sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#273167