Värsked tööpakkumised

Infoliini operaator Tartusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155350

Tööpakkumise number

155350

Töö kirjeldus

SINU TÖÖÜLESANNE on kiirelt ja professionaalselt vastata klientide kõnedele.

Nõudmised kandidaadile

EELDAME SINULT positiivsust, täpsust, head pingetaluvust ja kohusetundlikkust. Samuti arvutikasutamise oskust, avarat maailmavaadet ja soovi end pidevalt täiendada. Oluline on ka suhtlustasandil vene ja inglise keele oskus.

MEIE PAKUME tööalast väljaõpet ja paindlikku tööaega ööpäevaringse graafiku alusel sõbralikus ja toetavas meeskonnas. Töötasuna põhipalka ja tulemuspalka. Kaasaegset töökeskkonda Tartu kesklinnas ja vahvaid ühisüritusi.

Lisainfo

Vaata ka meie firma tutvustust!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2008

Ekspress Hotline on esimene ja suurim telefoniinfo vahendaja Eestis. Numbril 1182 saab informatsiooni eraisikute ja ettevõtete telefoninumbrite, aadresside, tegevusalade, toodete, teenuste, meelelahutusürituste, ühistranspordi sõiduplaanide jms. kohta. Ekspress Hotline andmebaas on ka internetis http://www.1182.ee.