Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179865

Infoleti teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Info kogumine, haldamine ja jagamine;
Piletimüük
ETK Säästukaartide vormistamine
Jooksvate probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

Eduka kandideerimise tagavad:
inglise ja vene keele valdamine vähemalt suhtlustasandil
töökogemus klienditeenindajana
suhtlemisvalmidus, suhtlemisoskused;
täpsus, kohusetundlikkus
iseseisvus
valmisolek tööks vahetustega
arvutikasutusoskus;

Kasuks tuleb:
töökogemus jaekaubanduses

Ettevõte pakub

Rõõmsameelset ja teotahtelist meeskonda
Stabiilset töökeskkonda
Arengu- ja karjäärivõimalusi Lõuna-Eesti suurimas jaekaubandusettevõttes
Sportimisvõimaluste toetust
Paindlikku tööaega

Lisainfo

Töö on osalise tööajaga ja vahetustega, sh. nädalalõpud, seega eriti sobiv üliõpilastele kooli kõrvalt töötamiseks

Tööpakkumise number
#179865

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2009

Tartu juhtivaid jaekaubandusfirmasid Tartu Tarbijate Kooperatiiv (TTK) arvestab oma ajalugu ligi saja aastasena. Praegu on Tartu Tarbijate Kooperatiivil 5 kauplust Konsumi kaubamärgi, 8 kauplust A ja O kaubamärgi all ning 4 lähikauplust ühtekokku üle 36 töötajaga. TTK tütarettevõte on TTK Kinnisvara OÜ, mis on kaubandus- ja vabaajakeskuse Eeden omanik ja arendaja. TTK on ETK liige.
Eedeni Konsumis pakume tööd

Vaata rohkem