Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622820

Infolaua klienditeenindaja Kuressaare K-rauta

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle peamisteks tööülesanneteks on klientide viisakas ja operatiivne teenindamine ja kassaoperatsioonide teostamine, klientide päringutele vastamine, arvete vormistamine, tellimuste kinnitamine ettetellitavatele kaupadele ning uute töötajate juhendamine väljaõppeperioodil.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat tunneb ehitusmaterjale baastasemel, ei karda tööd arvutiga, on hea suhtlemisoskusega, meeldib kaaskolleege aidata ja juhendada, on täpne, kohusetundlik ja aus ning hea eesti keele oskusega.

Omalt poolt pakume: kaasaegset töökeskkonda, head sissetulekut, väljaõpet ja koolitusi, sõbralikku ja toetavat meeskonda, töökohta rahvusvaheliselt tuntud ja kiiresti arenevas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#622820

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. november 2019
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2019

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.

Vaata rohkem