Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69058

Infokonsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Telefoni teel võtta ühendust ettevõtetega Rootsis, Taanis või Norras ning viia läbi küsitlusi erinevate ametiisikutega.

Ootused kandidaadile

  • valdad rootsi, taani või norra keelt nii kõnes kui kirjas;
  • oled aktiivne ja sulle meeldib suhelda;
  • oled positiivse ellusuhtumisega.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd meeldivas kollektiivis;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • koolitust ja konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#69058