Värsked tööpakkumised

Infokonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 108748

Tööpakkumise number

108748

Töö kirjeldus

Aktiivne, noor, energiline, suhtlemisaldis noor inimene vanuses 16-25 aastat, esindusliku välimusega.

Nõudmised kandidaadile

Sinu ülesandeks on Varumeesteeninduse infovoldikute/ visiitkaartide jagamine ja ettevõtte teenuste tutvustamine. (üks päev)

Ettevõte pakub

Tööaeg: 26 mai. 2007 (kestvus ca 4h)
Asukoht: erinevad kaubanduskeskused Tartus

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
18. mai 2007
Kuulutus sisestati:
16. mai 2007

OÜ Varumeesteenindus on personaliteenuseid osutav ettevõte, millise eesmärgiks on leida parimaid lahendusi nii tööjõu vajajatele kui tööotsijatele. Lähtudes klientide vajadustest ja eelistustest pakume nii alalisi-, ajutisi- kui osalise tööajaga inimesi ning vastavalt nõudlusele nii professionaale kui ka uute kogemuste soovijaid. Alustasime oma ala pioneeridena Baltimaades ja tänaseks oleme saavutanud arvestatava positsiooni suuremate personaliteenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas Eesti turul. Meie areng on olnud kiire ja pidev. Tänaseks kuuluvad OÜ Varumeesteenindus gruppi veel Talent-Forum ja Competence-Forum.