Värsked tööpakkumised

Infojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160980

Tööpakkumise number

160980

Töö kirjeldus

Otsime oma sõbralikku kollektiivi inimest, kes hoiaks korraks kogu meie infotehnoloogilise riist- ja tarkvara ning võimaluste piires ka arendaks seda. Tööülesannete hulka kuuluvad:
kooli serveri administreerimine (GNU/Linux)
kooli kodulehe haldamine
e-õppe keskkonna installeerimine ja haldamine
kooli arvutipargi hooldamine

Nõudmised kandidaadile

Erialane kõrg- või keskeriharidus.
Eriti oodatud on naine/mees, kel olemas vastav kõrgharidus + pedagoogiline haridus.
Praktiline töökogemus serveri administreerimisel.

Ettevõte pakub

Pakume meeldivat töökeskkonda, toredaid kolleege.
Võimalus saada ametikorter.
Palk sõltub töötaja kvalifikatsioonist.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. september 2008
Kuulutus sisestati:
12. august 2008

Abja Gümnaasium asub looduskaunis kohas Mulgimaa pealinnas Abja- Paluojal. Õpilasi on 300 ringis, õpetajaid ligi 40. Alates 1995. aastast on siin võimalik õppida sisekaitsealase suunitlusega eriklassis. Kooli juures tegutseb mitmeid huvialaringe: kuulsust kogub poiste võrriklubi “Kõrr”, tegeleda saab jalg-, võrk- ja korvpalliga, aeroobika ja showtantsuga, häid tulemusi saavutavad kergejõustiklased ning mõeldud on ka elektroonika- ja arvutifännidele, laulumaiaste jaoks on lastekoor, noortekoor, ansamblid. Meil on oma raadio, ajaleht, kaasaegne arvutiklass, jõusaal, uus õpilaskodu.