Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #33329

Infojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Infojuhi põhilisteks tööülesanneteks on info talletamine ning infovahetuse korraldamine nii firmasiseselt kui ka suhetes koostööpartneritega

Ootused kandidaadile

  • Head kontaktiloomis- ja suhtlemisoskust
  • Head ümberlülitusoskust, täpsust ja kiirust ka pingelises olukorras
  • Uudishimulikkust ja loomingulist tegutsemist mittestandartsete ülesannete lahendamisel ja info haldamisel
  • Organiseerimisvõimet ja paindlikkust
  • Head arvutioskust
  • Väga head eesti keele oskust, inglise keele baasoskust

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd edukas ja väljakutseid esitavas meeskonnas
  • Arenemisvõimalust

Tööpakkumise number
#33329
Infojuht