Värsked tööpakkumised

Infojuht (information manager)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81171

Tööpakkumise number

81171

Töö kirjeldus

1) infomaterjalide koostamine ja levitamine (töötajad, kliendid, koostööpartnerid)
2) kodulehe informatsiooni uuendamine
3) koostöö Humana vabatahtlikega, info levitamine, üritustel osalemine
4) koostöö Eesti mittetulundusühingutega
5) heategevuskampaaniate korraldamine
6) kasutatud rõivaste kogumise korraldamine ja selle üle arvestuse pidamine Eestis
7) osalemine Euroopa Liidu projektide koostamisel
8) organisatsiooni külaliste vastuvõtt

Nõudmised kandidaadile

väga hea eesti keel kõnes ja kirjas, inglise keel vähemalt kesktasemel
sotsiaalne aktiivsus
huvitatus arengumaade probleemidest
algatusvõime
võimeline iseseisvaks tööks
autojuhiload, soovitav isikliku auto olemasolu

Ettevõte pakub

Pakume: põhipalk 10000
firmatelefon
autokompensatsioon
paindlik töögraafik
osalise kodustöötamise võimalus koos sidekulude kompensatsiooniga

Lisainfo

Kandideerimisel ole hea ja saada meile oma cv koos avaldusega ning eestikeelne lühikokkuvõte (kuni 1 lk) veebilehel www.humana.org leiduvatest uudistest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2006
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2006
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus

Ülemaailmselt tegutsev arenguabiorganisatsioon, mis tulu oma projektide tarbeks teenib osaliselt kasutatud riiete kaubandusest. Eestis on 50 töötajaga sorteerimiskeskus ja 12 kauplust.