Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296169

INFOARHITEKT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Infoarhitekti põhieesmärgiks on organisatsiooni tervikvaatest lähtuvalt tagada arhitektuurne infovarade ja infomudeli tervikpilt ning nõustada IKT arendusvajaduste, andmemudeli või andmete semantika kirjeldamisel.

Infoarhitekt:

  • loob ja hoiab kaasaegsena ameti infovarade ja infomudeli tervikpilti
  • osaleb andmehalduse reeglite loomisel ja muutmisel
  • nõustab arendusprojekti meeskonda andmekoosseisu osas
  • määratleb põhiteenuste seosed olemasolevate infovaradega ja koordineerib uute struktuuride ning seoste loomist
  • tagab IKT arendussoovide arhitektuurse vastavuse IT standarditele, poliitikatele ja arhitektuuriplaanidele
  • korraldab andmesõnastiku loomise ja semantika kirjeldamise protsessi
  • töötab välja vastava teemavaldkonna arenduskava, koostab õigusaktide eelnõud, kirjeldab protsessid, koostab koolitusmaterjalid, vajadusel kavandab ülepolitseilise praktika ning teeb muid antud teemavaldkonnaga seotud töid koostöös organisatsiooni teiste struktuuriüksustega

Ootused kandidaadile

  • IT-valdkonna kõrgharidus
  • 2 aastat erialast töökogemust
  • kõrgtasemel eesti keele oskus kõnes ja kirjas, hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas erialase sõnavara sõnavara tundmisega
  • arvuti kasutamise oskus kontoritarkvara ning andmearhitektuuri modelleerimise tarkvara tasemel
  • teadmised ja kogemused agiilsetest arendusmeetoditest, andmebaasidest, äriprotsesside juhtimisest
  • teadmised vähemalt kahest järgmisest valdkonnast: Business Architecture, Process Architecture, Data Architecture
  • väga hea suhtlemis- ja koordineerimise oskus, hea analüüsi- ja üldistusvõime
  • vastavus avaliku teenistuse seaduses ametnikele kehtestatud tingimustele

Kasuks tuleb:
- teadmised arhitektuuriraamistikest (nt TOGAF või Zachman);
- praktiline töökogemus teenustepõhise arhitektuuriga organisatsioonis.

  • suurepärast eneseteostuse võimalust Eesti suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • õppimis- ja arenguvõimalusi
  • motiveerivat töötasu

Lisainfo

Kandideerimisel lisa elulookirjeldusele (CV) kindlasti ka motivatsioonikiri.

Tööpakkumise number
#296169

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2013

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Politsei- ja Piirivalveametis.

Vaata rohkem