Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28017

Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia osakonna töö juhtimine ja vastutus kõikide info- ja kommunikatsioonisüsteemidega seonduvate protsesside haldamise eest;
2. Info- ja kommunikatsioonisüsteemide haldamine koostöös lepinguliste koostööpartneritega;
3. Arvutialase toe ja nõustamise korraldamine;
4. Arvutialaste probleemide lahendamise korraldamine;
5. Andmebaaside haldamine, andmete analüüs;
6. Elektrooniliste andmete säilimise tagamine;
7. Süsteemiarendus;

Ootused kandidaadile

1. töökogemus info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaga seonduvate protsesside juhtimise alal;
2. info- ja kommunikatsioonitehnoloogia-alane eriharidus;

Nõutav on vähemalt kolmeaastane staaz ülaltoodud kategooriates.

Ettevõte pakub

1. vajalikku ressurssi suurepärase tulemuse saavutamiseks;
konkurentsivõimelist ja töötulemustele vastavat ning töötulemustest sõltuvat töötasu (alates 13000 kroonist põhitöötasu, millele lisandub tulemustasu ) ning muid lisasoodustusi;
2. koolitust, arenemisvõimalust tugevas ning tulemustele orienteeritud meeskonnas;
3. vastutusrikast tööd ja arenguvõimalust;
4. huvitavat tööd ja head karjäärivõimalust;
5. kaasaegseid töötingimusi;

Lisainfo

Tule tööle võitja meeskonda!

Tööpakkumise number
#28017