Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41103

Infektsioonikontrolli õde

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja põhitööülesanne on infektsioonikontrolli alane töö Keila ja Mustamäe korpuses ja õendus- ja hooldusala töötajate infektsioonialase täiendkoolituse läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • vähemalt 5 aastast õendusalast töökogemust (soovitavalt kirurgilise profiiliga või intensiivravi osakonnas)
  • hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • vene ja veel ühe võõrkeele oskus suhtlustasandil
  • arvuti kasutamise oskus (programmid Word, Excel, Power Point)
  • hea pingetaluvus
  • koostöövalmidus ja tasakaalukus
  • hea suhtlemisoskus
  • korrektsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd
  • tööalast täienduskoolitust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#41103