https://www.cvkeskus.ee/38655

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38655

Import Manager

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

The Proof of Delivery and Status providing for Import Shipments coming from different countries to region covered by VIM Agency Group companies ( Baltics, Ukraine, Russia ).
Aproximately 150 Import Shipments per day.


Ootused kandidaadile

Fluent in Russian, Estonian, English.
High speed typing. Good PC skills.


Ettevõte pakub

Salary 5000 - 10 000 netto.


Tööpakkumise number
#38655
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Import Manager
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!