Imavere Saeveski puhastusteenindaja tootmisesse
Tööpakkumise number #697186

9

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Etteantud tootmispindade ja -ruumide koristus tootmisjääkidest ja tolmust.

Ootused kandidaadile

  • sulle meeldib kindel ja mõõdukat füüsilist koormust pakkuv töö
  • sa oled puhtust armastav
  • sa oled kohusetundlik, aus ja töös täpne
  • sa oled valmis töötama vahetustes.

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • motiveerivat palgasüsteemi koos mitmete soodustustega (näiteks sporditoetus, osaline lõunasöögi kompenseerimine , staazipuhkus jne)
  • professionaalseid töövahendeid ja sõbralikku kollektiivi

Tööaeg 7.30-16.30; 16.30-1-30

Kandideerimine läbi CV Keskuse! Küsi lisainfot telefoni 525 7780 teel, CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#697186

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2021
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2021
Imavere Saeveski puhastusteenindaja tootmisesse Imavere Saeveski puhastusteenindaja tootmisesse

Stora Enso Eesti OÜ

CV Keskuse kliendiks on Stora Enso AS. Ettevõtte eesmärk on asendada taastumatud materjalid, olles uuenduslikud ning töötades välja uusi tooteid ja teenuseid, mis põhinevad puidul ja muudel taastuvatel materjalidel. Maailma muutes saame muuta ka ennast. Suurendame oma asjatundlikkust, et vastata klientide vajadustele ja ületada paljusid tänapäevaseid toormaterjalidega seotud katsumusi. Ühe maailma suurima taastuvate pakendi-, biomaterjali-, puitkonstruktsioonide ja paberilahenduste pakkujana anname tööd umbes 26 000 töötajale 35 riigis

Vaata rohkem