Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #711213

Imavere Saeveski palgisorteeri operaator

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Palgi sorteerimine vastavalt ettevõttes kehtivatele saepalgi kvaliteedinõuetele, veoselehtel olevate andmete kontrollimine ja sisestamine süsteemi

Ootused kandidaadile

Oled kohusetundlik, korrektne ja järjepidev, kui oled valmis õppima ning oled arvutiga sina peal. Kasuks tuleb kogemus puidu-või mõnes muus tööstuses.

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • motiveerivat palgasüsteemi koos mitmete soodustustega (näiteks sporditoetus, osaline lõunasöögi kompenseerimine , staazipuhkus jne)
  • professionaalseid töövahendeid ja sõbralikku kollektiivi

Töö on vahetustes. Võimalik väljaõpe kohapeal.

Kandideerimine läbi CV Keskuse! Küsi lisainfot  telefoni  525 7780 teel, CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#711213

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2021

CV Keskuses on Eesti suurim tööotsijate andmebaas ja suurim arv tööpakkumisi, mis teeb CV Keskusest Eesti populaarseima tööportaali. Töötame selle nimel, et igaüks leiaks endale parima töökoha!

Lisaks tööportaalile tegutseb CV Keskuses üks Eesti juhtivatest värbamisosakondadest, mis aitab igapäevaselt kokku viia tööandjad ja tööotsijad. Leia sobiv tööpakkumine ja kandideeri julgelt või küsi lisainfot CV Keskuse värbamisspetsialistidelt.

Vaata rohkem