Värsked tööpakkumised

Imavere saeveski kontroller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34672

Tööpakkumise number

34672

Töö kirjeldus

• saeveski kuuaruandlus ja eelarvutus ning jooksvate prognooside koostamine
• investeeringute järelkontroll ja aruandlus
• analüüside ja eriaruannete koostamine
• osalemine saeveski juhtkonna töös
• saeveski raamatupidamisarvestus, nt varude ning varade jakohustuste arvestus
• kulude kontroll
• ülanimetatud protsesside ja aruandluse arendamine saeveski tasandil ning Balti tootmisgrupi arendusprojektide osalemine
• osalemine Balti saeveskite konrolerite töös

Nõudmised kandidaadile

• analüüsioskus
• sobiv haridus, vajalikud teadmised ning raamatupidamisarvestuse kogemus
• hea eesti ja inglise keele oskus
• eeliseks on saeveski töö või tootmisprotsesside tundmine
• eeliseks on programmide Hyperion ja Axapta tundmine
• algatusvõime ja vastutustunne
• soov töötada meeskonnas, hea suhtlemisoskus

Omalt poolt pakume töökohta, mis võimaldab karjääri teha ja areneda, meeldivat töökollektiivi ja motiveerivat palgasüsteemi. Kontroller allub Imavere Saeveski juhatajale ja Balti tootmisgrupi ärikontrollerile. Tööpaik asub Imavere saeveskis, Eestis.

Lisainfo

• Peedo Pihlak, saeveski juhataja, Imavere Saeveski, +372 38 49319
• Pia Aaltonen-Forsell, ärikontroller, Balti tootmisgrupp, +372 714 0023

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. september 2004
Kuulutus sisestati:
9. september 2004

Imavere Saeveski kuulub Stora Enso metsatööstuskontserni Balti tootmisgruppi. Saeveski asub Kesk-Eestis väikeses Imavere vallas. Imavere Saeveski loodi 1995. aastal Balti riikide suurima saeveskina. See annab tööd 250 inimesele ja on seega suurim kohalik tööandja: töötus on peaaegu kadunud ja Imavere on muutunud majandust edendavaks vallaks.