Imavere Saeveski Komponenditehase sõrmjätkuliini  operaator
Tööpakkumise number #699616

Imavere Saeveski Komponenditehase sõrmjätkuliini operaator

9
Stora Enso Eesti AS
Jõgevamaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • sõrmjätkuliini seadistamine ja materjalivahetuse läbiviimine
  • toodete tootmine vastavalt etteantud tööjuhendile , normidele ja plaanidele
  • toodete tehnilise kvaliteedi tagamine ja jälgimine
  • abitegevused toormaterjali ettevalmistamisel
  • ettenähtud andmete sisestamine infosüsteemidesse

Ootused kandidaadile

  • sul on teadmised ja praktilised kogemused mehaanikast

  • sul on varasem kogemus puidutööpinkidega (höövel, freespink vms.)

  • sul on arvutioskus heal tasemel

  • oled valmis töötama vahetustes

  • oled kohusetundlik, aus ja töös täpne

  • sul on soov õppida

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • motiveerivat palgasüsteemi koos mitmete soodustustega (sporditoetus, osaline toitlustuse hüvitamine, staazipuhkus jne)
  • professionaalseid töövahendeid
  • sõbralikku kollektiivi

Töö on vahetustes (hommikune 7:00-16:30 ja õhtune 16:30-2:00).

Kandideerimine läbi CV Keskuse! Küsi lisainfot  telefoni  525 7780 teel, CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#699616

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2021
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2021
Imavere Saeveski Komponenditehase sõrmjätkuliini  operaator Imavere Saeveski Komponenditehase sõrmjätkuliini  operaator

CV Keskuse kliendiks on Stora Enso AS. Ettevõtte eesmärk on asendada taastumatud materjalid, olles uuenduslikud ning töötades välja uusi tooteid ja teenuseid, mis põhinevad puidul ja muudel taastuvatel materjalidel. Maailma muutes saame muuta ka ennast. Suurendame oma asjatundlikkust, et vastata klientide vajadustele ja ületada paljusid tänapäevaseid toormaterjalidega seotud katsumusi. Ühe maailma suurima taastuvate pakendi-, biomaterjali-, puitkonstruktsioonide ja paberilahenduste pakkujana anname tööd umbes 26 000 töötajale 35 riigis

Vaata rohkem