Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #694350

Imavere Saeveski Komponenditehase höövelliini operaator

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • materjali hööveldamine vastavalt tööjuhendile

  • materjalivahetuse läbiviimine

  • tehnilise kvaliteedi jälgimine

Ootused kandidaadile

  • sul on tootmisliinil töötamise kogemused

  • sulle meeldib kindel töö

  • oled kohusetundlik,täpne ja tähelepanelik

  • oled valmis töötama vahetustes

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • motiveerivat palgasüsteemi koos mitmete soodustustega (sporditoetus , osaline toitlustuse hüvitamine, staazipuhkus jne)
  • professionaalseid töövahendeid
  • sõbralikku kollektiivi

Töö on vahetustes (hommikune 7:00-16:30 ja õhtune 16:30-2:00).

Kandideerimine läbi CV Keskuse! Küsi lisainfot telefoni  525 7780 teel, CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#694350

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2021

CV Keskuse kliendiks on Stora Enso AS. Ettevõtte eesmärk on asendada taastumatud materjalid, olles uuenduslikud ning töötades välja uusi tooteid ja teenuseid, mis põhinevad puidul ja muudel taastuvatel materjalidel. Maailma muutes saame muuta ka ennast. Suurendame oma asjatundlikkust, et vastata klientide vajadustele ja ületada paljusid tänapäevaseid toormaterjalidega seotud katsumusi. Ühe maailma suurima taastuvate pakendi-, biomaterjali-, puitkonstruktsioonide ja paberilahenduste pakkujana anname tööd umbes 26 000 töötajale 35 riigis

Vaata rohkem