Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170370

Imavere Saeveski akna- ja uksekomponendi tehase juht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehase juht kuulub Stora Enso Timberi AS Imavere Saeveski meeskonda ning tema vastutuse alla kuulub komponendi osakond Imaveres. Tehase juht allub saeveski juhatajale.

  • tehase töö organiseerimine
  • üksuse müügitöö korraldamine, suhtlemine klientidega, lepingute sõlmimine
  • tootmise koordineerimine ning selleks vajalike tegevuste planeerimine ja organiseerimine
  • tehase töö kohta aruannete koostamine ja analüüs
  • juhataja, juhatuse tööks ning otsusteks vajalike aruannete koostamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, kasuks tuleb ärijuhtimise, metsanduse, turunduse alane
  • hea analüüsivõime ja arvutikasutusoskus
  • algatusvõime ning iseseisvus oma töö korraldamisel
  • suhtlemisoskus ning koostöövõime
  • inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • kasuks tuleb soome ja vene keele oskus

Pakume vastutusrikast ametikohta ja võimalusi isiklikuks arenguks. Meie töötingimused on kaasaegsed ning firmakultuur sõbralik. Meie motivatsioonipaketi lahutamatuteks osadeks on:

  • hea töötasu ja preemiasüsteem
  • suvepäevad, jõulupeod jm üritused töötajatele ja pereliikmetele
  • erinevad peretoetused
  • tervisekontroll
  • täiendav kindlustus kõigile töötajatele
  • ametiauto

Lisainfo

Töökoht asub komponendi tootmisüksuses Imaveres. Töökoht eeldab võimalust viibida väliskomandeeringutes.

Tööpakkumise number
#170370

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2008

Stora Enso on integreeritud paberi, pakkematerjalide ja metsandustoodete ettevõte, mis toodab trüki- ja kvaliteetpaberit, pakkematerjale ning puidutooteid.
Stora Enso Timber AS Imavere Saeveski on 1994. a. asutatud puidutöötlemisettevõte. 2003. aastast kuulume rahvusvahelisse Stora Enso kontserni. Turustame oma toodangut 23 riiki üle maailma. Stora Enso Timber AS Imavere Saeveskis töötab 289 inimest.

Vaata rohkem