Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340019

Imastu Kool-kodu koka abiline

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toitlustusteenindaja-koka abilise tööülesandeks on toidu kvaliteetne ja kiire ettevalmistamine ning õigeaegne serveerimine, köögis puhtuse ja korra tagamine.

Töö toimub vahetustega. Tööpäev algab kell 7.00 ja lõpeb 18.00.

Peamised tööülesanded:
- Toiduainete ettevalmistamine (koorimine, lõikumine, viilutamine jms);
- toidu õigeaegne serveerimine;
- kasutatud toidunõude ja köögitarvikute koristamine, pesemine ja ladustamine;
- köögikompleksis tööpindade ja ruumide korrashoiu ning puhtuse tagamine.

Ootused kandidaadile

- Põhiharidus;
- korra- ja puhtusearmastus, hügieeninõuete tundmine;
- hea tervis ja vastupidavus;
- ausus, täpsus, lojaalsus, paindlikkus;
- tahe ja oskus töötada meeskonnas;
- oskus käidelda toidutooret ja toitu;
- kehtiv tervisetõend.

Ettevõte pakub

  • toredat meeskonda;
  • ühisüritusi;
  • erialaseid täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#340019

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 355 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. mai 2014
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2014

AS Hoolekandeteenused osutab teenust ca 2400 psüühilise erivajadusega inimesele 25 üksuses üle Eesti.
Imastu Kool-kodu asub Tapa vallas Lääne-Virumaal. Köök tagab Imastu ja Tapa kodude klientide ja töötajate toitlustamise.

Vaata rohkem