Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59584

IM andmebaasi administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientidelt informatsiooni kogumine ja selle täpsustamine
installeeritud seadmete andmete uuendamine IM andmebaasis

Ootused kandidaadile

hea inglise keele oskus (kõnes ja kirjas)
ladus suhtlemisoskus
vastutustunne
IT või telekommunikatsioonialane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
meeskonnatöökogemus
üldteadmised andmeside ja telekommunikatsiooni võrkudest
kasuks tuleb eelnev töökogemus IT või telekommunikatsiooni valdkonnas
kasuks tuleb eelnev töökogemus klienditeeninduse valdkonnas

Ettevõte pakub

koolitust
huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelises meeskonnas

Tööpakkumise number
#59584