Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #743610

KÜÜNETEHNIK / MANIKÜÜRIJA / PEDIKÜÜRIJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses uue salongi avamisega Viru Keskuses otsib NailSpa oma kollektiivi iluteenindajaid.

KÜÜNETEHNIK

MANIKÜÜRIJA

PEDIKÜÜRIJA

Ootused kandidaadile

  • Erialaoskuseid tõendava diplomi olemasolu

  • Varasem töökogemus ilusektoris soovitatav, aga ei ole kohustuslik

  • Eesti keele oskus suhtlustasemel

  • Pediküüri ja/või kunstküünte tegemise oskus tuleb kasuks

  • Täpsus ja kohusetunne

  • Korrektsus

  • Suhtlemisoskus, viisakus ja positiivsus

  • Pingetaluvus

  • Valmisolek vahetustega tööks (9-00-21.00) k.a. nädalavahetused

Ettevõte pakub

  • Brutopalk alates 850€ (tööleping)

  • Brutopalk 1400-2000€ kuus (FIE; OÜ)

  • Salongi poolt kõik tööks vajalikud materjalid ja kliendid

  • Väga head töökeskkonda uues ja modernses salongis

  • Täiendkoolitust

  • Võimalust töötada rahvusvaheliste brändidega nagu OPI, Alessandro ja ProNails

  • Tulemusest sõltuvat motiveerivat töötasu

  • Paindlikku töögraafikut

  • Võimalust töötada kas töölepinguga, FIE või OÜ-na

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun võtke ühendust: 5089520 (tegevjuht Esti Hutchins)

Tööpakkumise number
#743610