Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328466

Ilumaailma teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine ja nõustamine toodete valikul

Ootused kandidaadile

Suurepärane suhtleja ja klienditeenindaja
Särasilmne meeskonnamängija
Teenidusvalmidus
Sõbralikkus ja optimistlikkus
Hea eesti keele valdaja ja suhtlustasandil ka vene ja inglise keele oskaja

Eneseteostust ja arenguvõimalust ühes Eesti suuremas kaubanduskontsernis
Kaasaegset töökeskkonda
Professionaalseid ja toetavaid kolleege

Lisainfo

Ühendust võtame vaid väljavalitud kandidaatidega

Tööpakkumise number
#328466

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2013

Kaubamaja on Eesti jaekaubanduse liider ja suunanäitaja. Kui Sa armastad inimesi ja teenindustööd , siis oled Kaubamajas oodatud meeskonnakaaslane.

Vaata rohkem