Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338926

ILUKONSULTANT

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kosmeetikatoodete tutvustamine ja müük
* klientide professionaalne nõustamine ja teenindamine
* müügilepingute sõlmimine
* olemasoleva kliendibaasi haldamine ja laiendamine
* aktiivne osalemine müügimeeskonna töös

Ootused kandidaadile

* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
* tulemustele orienteeritus ja soov teha müügitööd
* pingetaluvus ja enesedistsipliin
* esinduslik välimus
* positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

* põhjalikke toote- ja müügikoolitusi
* põhi- ja tulemustasu
* arenguvõimalusi ja motiveerivat palgasüsteemi
* tööd toetavas ja arenevas kollektiivis
* ühisüritusi ja preemiareise

Lisainfo

Ainult täistööaeg, graafiku alusel, vahetustes

Tööpakkumise number
#338926

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 400 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
Põhi+tulemustasu

Oleme eksklusiivse Iisraeli kosmeetika SPA-salong ja müügiesindus Eestis.
DeSheli bränd tuli turule 2008 aastal ja on lühikese aja jooksul võitnud naiste südameid üle kogu maailma: toodetel on ainulaadne koostis, silmatorkav disain ja vaieldamatu kvaliteet ning lisaks sellele hoolitsetakse iga kliendi eest parimal võimalikul moel.
Meie ettevõte pakub luksusklassi kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis on mõeldud näonaha, juuste ja keha hooldamiseks ning noorendamiseks.
Seoses kliendibaasi kiire kasvuga ja uue esinduse avamisega, otsime oma tegusasse meeskonda karjäärist ja arengust huvitatuid kolleege.

Vaata rohkem