Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313557

Ilukonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* näohoolduste läbiviimine
* klientide nõustamine ja teenindamine
* kosmeetikatoodete müük ja tutvustamine

Ootused kandidaadile

* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
* tulemustele orienteeritus ja valmisolek müügitööks
* esinduslik välimus
* korrektsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

* enne töö alustamist 1-nädalane koolitus
* kaasaegset töökeskonda uues ilusalongis
* karjääri ja arenemisvõimalusi
* toote- ja müügikoolitusi, erialaseid täiendkoolitusi
* põhipalk + tulemustasu
* ühisüritusi ja preemiareise

Lisainfo

Töö töölepingu alusel. Põhipalk ja tulemustasu

Tööpakkumise number
#313557

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 500 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. august 2013
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2013
Lisainfo palga kohta:
Põhipalk+tulemustasu

Eksklusiivse Iisraeli kosmeetika "DeSheli" SPA-salong ja müügiesindus tallinna kesklinnas kuulutab välja konkursi Ilukonsultandi ametikoha täitmiseks.
DeSheli bränd tuli turule 2008 aastal ja on lühikese aja jooksul võitnud naiste südameid üle kogu maailma:
Toodetel on ainulaadne koostis, silmatorkav disain ja vaieldamatu kvaliteet ning lisaks sellele hoolitsetakse iga kliendi eest parimal võimalikul moel.
Meie ettevõte pakub luksusklassi kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis on mõeldud näonaha, juuste ja keha hooldamiseks ning noorendamiseks.
Otsime oma tegusasse meeskonda püsivast tööst, arengust ja headest teenimisvõimalustest huvitatud Ilukonsultanti.

Vaata rohkem