Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519212

Ilukonsultant kõnekeskusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sulle meeldib suhelda erinevate inimestega ja pakkuda neile kvaliteetseid tooteid ja teenuseid?

Peamised tööülesanded:
* SPA ja aparaadihoolduste protseduuride kokkuleppimine telefoni teel
* Kliendikontaktide loomine ja andmebaasi haldamine
* Klientide konsulteerimine ja nõustamine

Töö toimub Tallinna kesklinnas.

Ootused kandidaadile

* Väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
* Valmisolek intensiivseks telefonisuhtluseks
* Tulemustele orienteeritus
* Eesti keele oskus
* Soov õppida ja areneda

Ettevõte pakub

* Väljaõpet ning täiendkoolitusi
* Põhipalk 400 eurot bruto ja lisaks igakuine tulemustasu
* Osalist tööaega - 4,5 tundi päevas ja 5 päeva nädalas
* Tööd vahetustega, 10.00-14.30 ja 14.30-19.00
* Põnevaid ühisüritusi
* Stabiilset töösuhet töölepingu alusel
* Sõbralikke ja toetavaid töökaaslasi
Lisainfo telefonil 555 10 368
Kandideeri ka siis, kui eelnev kogemus puudub, meie õpetame Sind!

Tööpakkumise number
#519212

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 400 - 600 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. märts 2018
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2018

Meie ettevõtte eesmärgiks on teha võimalikult palju naisi ilusamaks ja nooremaks ning pakkuda parimat iluteenindust Eestis. Meie esindus pakub luksusklassi aparaadihooldusi ja kõrgkvaliteetseid vananemisvastaseid tooteid.

Oleme Eesti turul olnud üle kolme aasta, meie esindused asuvad Tartus ja Tallinnas. Ettevõttes töötab 50 inimest.

Vaata rohkem