Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643769

Ilukonsultant - administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime energilist ILUKONSULTANTI - ADMINISTRAATORIT
Kui sul on soov teha maailm ilusamaks siis ootame just Sind liituma meie meeskonda!

  • Meeldiva ja professionaalse klienditeeninduse tagamine
  • Klientide konsulteerimine iluküsimuste, toodete ja protseduuride kohta
  • Tellimuste haldamine, kauba vastuvõtt ja väljasaatmine
  • Lao-, kaubamüügisaali ja töökoha korrashoiu tagamine
  • Töötamine kassas
  • Toodete ja teenuste tundmine ning presenteerimine

TÖÖAEG graafiku alusel sagedusega 5x nädalas E-P 10.00-19.00 ja L, P 11.00-16.00

Ootused kandidaadile

  • Väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • Positiivne töösse ja klientidesse suhtumine
  • Eesti keel heal tasemel, vene keel suhtlustasandil
  • Suurepärane meeskonnas töötaja

  • Mitmekülgset ja vastutusrikast tööd nooruslikus meeskonnas ning arenevas ettevõttes
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Motiveerivat töötasu
  • Võimalust areneda ja karjääri teha

Palume saata pildiga CV.

Tööpakkumise number
#643769

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2020
Kuulutus sisestati:
9. märts 2020

Gemer Grupp OÜ esindab Rotermanni kvartalis ja kesklinnas Magdaleena tänaval tegutsevaid esinduskauplusi ja internetimüüki Kehapood kaubamärgi all. Oleme enamuse kaubamärkide maaletoojad Eestis.

Oleme võitnud hulganisti iluauhindu suurimatelt meediaväljaannetelt ja iluprofessionaalidelt.

Pakume kvaliteetseid, professionaalseid ja kiidetud tootevalikut. Igapäevaselt teeme tööd selle nimel, et tagada kiire kohaletoimetamine, uuenevat tootevalikut ja abivalmis klienditeenindust.

Vaata rohkem