Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #512171

Ilu- ja Tervisekeskuse administraator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klienditeenindus
- töö kassaga
- broneeringute tegemine
- kauba vastuvõtmine

Ootused kandidaadile

- hea suhtlemisoskus
- eelnev kogemus klienditeenindajana
- eesti ja inglise keele oskus
- valmisolek töötada ka nädalavahetustel

Ettevõte pakub

Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
Konkurentsivõimelist palka
Kaasaegseid töötingimusi
Ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#512171

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2018

Tallinn Viimsi SPA on edukas turismiettevõte Harjumaal, kelle põhieesmärgiks on pakkuda nii sise- kui ka välisturistile kvaliteetseid spaateenuseid.
Külastajate heaolu arvestades oleme välja töötanud terviklikke lahendusi Tallinn Viimsi SPA-s. Meie kompleksi kuulub hotell, ilu- ja tervisekeskus, kino, spaa- ja saunakeskus koos ujula ning spordiklubiga. Väikestele külastajatele pakub lusti põnev ja kaasahaarav lastekeskus.

Vaata rohkem