Värsked tööpakkumised

Illustraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89286

Tööpakkumise number

89286

Töö kirjeldus

E-õppe programmidele illustratsioonide loomine.
Näitena - milliseid illustratsioone kasutame - võite vaadata valikut Leadership kursuse illustratsioonidest: http://www.c-m.no/leader/drawings/

Pakume koostööd (vähemalt esialgu) projektipõhiselt.

Nõudmised kandidaadile

  • Head illustraatori erialased oskused
  • Näidistööde olemasolu (võimalusel lisage link)
  • Oskus ja tahtmine süveneda ning mõista ülesandepüstitust
  • Täpsus kokkulepetest kinnipidamisel

Ettevõte pakub

  • Skandinaavia ettevõttele omast töötajakesksust
  • Meeldivalt rahulikku ja professionaalset töökeskkonda
  • Võimalust ja abi enda oskuste ja teadmiste arendamisel
  • Tunnustust hästi tehtud tööle
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2006

Chiron Media on Norra multimeediakompanii, mille peamisteks toodeteks on mitmesugused e-õppe- ja treeningprogrammid üksikisikutele, juhtidele ja organisatsioonidele.

Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele professionaalseid ja tänapäevaseid e-õppe lahendusi ning olla oma töötajatele hinnatud tööandja.

Keskendume töö kvaliteedile ja pikaajaliste koostöösuhete arendamisele. Seoses ettevõtte kasvuga ja tootmistegevuse laiendamisega otsime oma kollektiivi uusi töötajaid Eestis.