Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62114

IDA - VIRUMAA Veterinaarkeskuse vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vanemspetsialisti tööülesanneteks on järelevalve planeerimine ja teostamine lihakäitlemisettevõtete, mahepõllumajanduslike käitlemisettevõtete, toidutoorme ja toiduveoga tegelevate ettevõtete üle.

Ootused kandidaadile

- veterinaarmeditsiini alast kõrgharidust,
- arvuti kasutamise oskust,
- riigikeele oskust kõrgtasemel,
- vene keele oskust vähemalt suhtlustasandil,
- iseseisvust ja initsiatiivikust,
- positiivset ellusuhtumist ja head suhtlemisoskust,
- pingetaluvust,
- b - kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

- stabiilset teenistussuhet, kindlat sissetulekut
- vastutusrikast, mitmekesist ja huvitavat tööd
- abivalmis ja meeldivat kollektiivi
- täiendkoolituse võimalusi
- riigiteenistuja soodustusi (näit. õppelaenu tagasimaksed, 35-päevane
puhkus)

Lisainfo

CV ja sooviavaldus saata 16. aprilliks 2006, IDA -VIRUMAA Veterinaarkeskus Pargi 25, Jõhvi, 41537 , CV võib saata ka e-postiga, vastav kontaktinfo leitav kodulehelt http://www.vet.agri.ee/

Tööpakkumise number
#62114