Värsked tööpakkumised

Ida-Viru piirkondliku postkontori juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236370

Tööpakkumise number

236370

Töö kirjeldus

Eesti Post otsib Ida-Viru piirkondliku postkontori juhatajat, kelle ülesanne on tagada piirkonna postkontorite töö toimimine ja igapäevane juhtimine.

Tööülesanded:

• Jõhvi, Kohtla-Järve ja Kiviõli piirkonna postkontorite võrgu juhtimine (piirkondliku postkontori koosseisu kuuluvate postiasutuste juhtimine)
• jaeteenuste kvaliteetse ja efektiivse osutamise eest vastutamine piirkonna postkontorites
• kliendisuhete hoidmine ja kliendiprobleemide lahendamine
• piirkondliku postkontori eelarve koostamisel ja töötulemuste analüüsis osalemine
• osakonna ressursside planeerimine ja efektiivne kasutamine
• konstruktiivne koostöö teiste Eesti Posti struktuuriüksustega
• meeskonna juhtimine ja motiveerimine, osalemine töötajate värbamisprotsessis
• osakonna tööd puudutava aruandluse koostamine

Nõudmised kandidaadile

• soovitavalt kõrgharidus
• varasem meeskonna ja projektide juhtimise kogemus
• avatus ja abivalmidus probleemide ja küsimuste lahendamiseks
• iseseisvalt töös vajalike dokumentide koostamise oskus
• hea stressitaluvus
• hea analüüsivõime, iseseisvus, algatusvõime
• hea suhtlusoskus ja enesekehtestamise võime
• korrektsus, järjepidevus ja nõudlik suhtumine nii enda kui meeskonna liikmete suhtes
• tulemustele orienteeritud suhtumine ja eesmärkide seadmise oskus
• väga hea arvuti kasutamise oskus, MS Office
• väga korrektse eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, heal tasemel suuline vene keele oskus
• B-kategooria juhiloa olemasolu ja sõidukogemus

Ettevõte pakub

• väljakutset pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
• koolitusvõimalusi ja arenguperspektiivi
• kaasaegseid töötingimusi ja tulemustest lähtuvat töötasu
• professionaalseid, meeldivaid ja koostöövalmis kolleege
• väga häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töö kohustab ringisõitmist Ida-Viru maakonna piires. Töökoht asub Jõhvis.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2011
Kuulutus sisestati:
15. august 2011

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses posti-ja logistikaäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.