Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65630

Ida regionaalosakonna Jõhvi migratsioonibüroo vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • elamis- ja töölubade ning nende pikendamise taotluste menetlemine
  • viisakutsete, viisa ja viibimisaja pikendamise taotluste menetlemine
  • välismaalaste seaduse rikkumise tuvastamisel väärteomenetluse läbiviimine

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt erialane eriharidus (sh avaliku halduse, õigusalane eriharidus jms)
  • eesti keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui ka kirjas
  • vene ja/või inglise keele oskus vähemalt kesktasemel
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • väga hea klienditeenindusoskus
  • kohusetunne, stressitaluvus ja võime töötada pingelises olukorras
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus
  • vanus vähemalt 21 eluaastat

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
  • võimalust enesearendamiseks

Lisainfo

Kasuks tuleb täiendavalt mõne võõrkeele oskus ja eelnev töökogemus klienditeenindussfääris.

Tööpakkumise number
#65630