Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215391

Ida Prefektuuri korrakaitsebüroo Rakvere politseijaoskonna avariipolitseinik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rakvere politseijaoskonna patrullteenistuse põhiülesandeks on ööpäevaringse patrulltegevuse ja liiklusjärelevalve teostamine Lääne -Viru maakonnas.
Tööülesanded:

  • liiklusõnnetuste menetlemine;
  • ööpäevaringse patrulltegevuse teostamine;
  • õigusrikkumiste avastamine ja tõkestamine;
  • väärteomenetluste läbiviimine;
  • liiklusjärelevalve teostamine.

Ootused kandidaadile

  • politseiline eriharidus;
  • riigikeele valdamine kõrgtasemel, vene keele oskus suhtlustasemel;
  • arvutikasutamise oskus;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu, sõidukogemus vähemalt 2 aastat;
  • valmisolek meeskonnatööks, hea suhtlemisoskus ning pingetaluvus;
  • vastavus avaliku teenistuse seaduses ametnikele kehtestatud tingimustele.

  • head väljakutset Eesti ühes suuremas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • kaasaegseid töötingimusi uues hoones;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Signe Jõeäär, värbamistalituse vanemspetsialist, signe.joeaar(ät)politsei.ee, 337 2242 (konkursi korralduslikud küsimused).
Margo Kukk, teenistuse vanem, margo.kukk(ät)politsei.ee, 322 6205(ametikoha sisulised küsimused).
Ametikoht asub Rakveres.

Tööpakkumise number
#215391

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2010

Alates 1. jaanuarist 2010 liitusid politseiasutused, piirivalveasutused ning Kodakondsus- ja Migratsiooniamet, organisatsiooni uueks nimeks sai Politsei- ja Piirivalveamet. Politsei- ja Piirivalveamet on Siseministeeriumi valitsemisalas asuv valitsusasutus.

Vaata rohkem