Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #211556

Ida Prefektuuri korrakaitsebüroo Jõhvi politseijaoskonna patrullpolitseinikud

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jõhvi politseijaoskonna patrullteenistuse põhiülesandeks on ööpäevaringse patrulltegevuse ja liiklusjärelevalve teostamine Ida-Viru maakonnas v.a.Narva-, Narva-Jõesuu-, Sillamäe linn, Sirgala ja Viivikonna alevik ning Vaivara vald.

Ootused kandidaadile

  • politseiline eriharidus või kõrgharidus;
  • riigikeele valdamine kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel;
  • arvutikasutamise oskus;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu, sõidukogemus vähemalt 2 aastat;
  • valmisolek meeskonnatööks, hea suhtlemisoskus ning pingetaluvus;
  • vastavus avaliku teenistuse seaduses ametnikele kehtestatud tingimustele.

  • head väljakutset Eesti ühes suuremas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Signe Jõeäär, värbamistalituse vanemspetsialist, signe.joeaar(ät)politsei.ee, 337 2242 (konkursi korralduslikud küsimused).
Urmas Sibrits, Jõhvi politseijaoskonna juht, urmas.sibrits(ät)politsei.ee, 337 2301(ametikoha sisulised küsimused).
Ametikoht asub Jõhvis.

Tööpakkumise number
#211556

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
8. november 2010

Alates 1. jaanuarist 2010 liitusid politseiasutused, piirivalveasutused ning Kodakondsus- ja Migratsiooniamet, organisatsiooni uueks nimeks sai Politsei- ja Piirivalveamet. Politsei- ja Piirivalveamet on Siseministeeriumi valitsemisalas asuv valitsusasutus.

Vaata rohkem