Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310707

Ida päästekeskuse menetlusbüroo juhataja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • menetlusbüroo töö juhtimine ja ametnike tegevuse korraldamine ning tegevuse kontrollimine;
  • tulekahjude tekkepõhjuse väljaselgitamine ning tulekahjusündmuste arvestuse pidamine;
  • tulenevalt teenistuslikest huvidest olema kättesaadav teenistusülesannete täitmiseks väljaspool tööaega;
  • väärteo- ja haldusmenetluse läbiviimine ning läbiviimise korraldamine, menetluste läbiviimise juhtimine ja järelevalve;
  • andmebaaside kasutamise korraldamine, andmebaaside täitmine ja päringusüsteemide kasutamine,
  • büroo tööaruandluse ja -analüüsi koostamine ja esitamine;
  • valdkonna esindamine volituste piires ning valdkonna nimel arvamuste ja kooskõlastuste andmine, vaidluste/ebakõlade lahendamine;
  • büroo töötajate nõuetele vastavuse hindamine ning töötajate täiendkoolitusteks ettepanekute koostamine;
  • koostöö tegemine päästeasutuse teiste struktuuriüksustega, nende nõustamine ja koolitamine tulekahjude menetluse või menetlustoimingute valdkonnas.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus ning vastavus Päästeinspektor IV kutsestandardile hiljemalt ühe aasta jooksul alates teenistusse võtmise päevast;
  • asutuse tegevusvaldkonda ja oma töövaldkonda reguleerivate õigusaktide tundmine, juhtimis- ja planeerimisalased teadmised, päästeala valdkondade hea tundmine;
  • arvuti s.h teksti- ja andmetöötlusprogrammide ning valdkonnas kasutatavate infosüsteemide kasutamise oskus;
  • eesti keele valdamine C1-tasemel ja vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt vene keele) oskus B2-tasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • B–kategooria juhiloa omamine.

Kandidaadilt eeldame:
  • analüüsi- ja koostöövõimet;
  • suhtlemisvalmidust;
  • väga head kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust;
  • kohuse- ja vastutustunnet.

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • erialast täiendkoolitust;
  • meeldivat meeskonda;
  • kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

  • töökoha asukoht Rahu 38, Jõhvi;
  • CV-le palun lisada motiveeritud avaldus.

Tööpakkumise number
#310707

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 1330 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest.

Vaata rohkem