Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296728

Ida päästekeskuse menetlusbüroo juhataja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Büroo töö juhtimine ning büroole seatud ülesannete täitmise (s.h menetlusvalve) tagamine; tulekahjude tekkepõhjuse väljaselgitamine, haldusmenetluste ja süütegude menetlemine seaduses ettenähtud juhtudel ja korras.

Peamised tööülesanded:

  • menetlusbüroo töö juhtimine ja ametnike tegevuse korraldamine ning tegevuse kontrollimine;
  • tulekahjude tekkepõhjuse väljaselgitamine;
  • haldusmenetluste ja süütegude menetlemine seaduses ettenähtud juhtudel ja korras;
  • menetlusvalve korraldamine ja selles osalemine;
  • tööplaanide koostamine, koordineerimine ja täitmise kontrollimine;
  • büroo tööaruandluse ja -analüüsi koostamine ja esitamine;
  • ettepanekute esitamine töökorralduse, seda käsitleva dokumentatsiooni ning tuleohutust käsitlevate õigusaktide eelnõude osas;
  • informatsiooni vahetamiseks koostöö tagamine päästeasutuse teiste struktuuriüksustega ning nende nõustamine ja koolitamine tulekahjude uurimise või menetlustoimingute valdkonnas;
  • tuleohutusnõuete selgitamine, ennetustöös osalemine või selle korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus ja Päästeinspektor III kutsekvalifikatsioon ning vastavus Päästeinspektor IV kutsestandardile hiljemalt ühe aasta jooksul alates teenistusse võtmise päevast;
  • vähemalt 3-aastane töökogemus tuleohutusjärelevalve valdkonnas viimase viie aasta jooksul;
  • asutuse tegevusvaldkonda ja oma töövaldkonda reguleerivate õigusaktide tundmine, juhtimis- ja planeerimisalased teadmised, päästeala valdkondade hea tundmine;
  • arvuti s.h teksti- ja andmetöötlusprogrammide ning valdkonnas kasutatavate infosüsteemide kasutamise oskus;
  • eesti keele valdamine C1 tasemel ja vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt vene keele) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • B–kategooria juhiloa omamine.

Kandidaadilt eeldame:
  • analüüsi- ja koostöövõimet;
  • suhtlemisvalmidust;
  • väga head kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust;
  • kohuse- ja vastutustunnet.

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • erialast täiendkoolitust;
  • meeldivat meeskonda;
  • kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Töökoha asukoht Rahu 38, Jõhvi

Tööpakkumise number
#296728

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 1330 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest. Päästekeskused korraldavad igapäevast päästetööd, riiklikku tuleohutusjärelevalvet, päästealast ennetustööd, kriisireguleerimist ja demineerimist.

Vaata rohkem