Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316447

Ida päästekeskuse Lääne-Virumaa päästepiirkonna Tapa päästekomando pealik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised teenistuskohustused on:

  • komando töö korraldamine ja juhtimine;
  • valveteenistuse isikkoosseisu üle teenistusliku järelevalve teostamine;
  • komando (hoone) ja selle territooriumi puhtuse ja kasutuskorras oleku tagamine;
  • komando tehnika, päästevahendite ja seadmete kasutamise, katsetamise ja hooldamise üle arvestuse pidamine;
  • päästeala ennetustöös osalemine;
  • vajadusel õppuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel osalemine;
  • komandosisese koolituse korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus;
  • vastavus päästespetsialist III kutsekvalifikatsioonile;
  • eelnev töökogemus päästetöö valdkonnas;
  • juhtimis- ja planeerimisalased teadmised;
  • eesti keele oskus C1- tasemel ja ühe võõrkeele (soovitavalt vene keele) oskus vähemalt kesktasemel;
  • B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus;
  • vastavus komandopealikule kehtestatud tervisenõuetele;
  • arvuti s.h teksti- ja andmetöötlusprogrammide kasutamise oskus ning valmidus omandada valdkonnas kasutatavate infosüsteemide kasutamiseks vajalikke teadmisi.

Kandidaadilt eeldame:
  • tehnilist taipu;
  • head suhtlemisoskust ja koostöövalmidust;
  • head eneseväljendusoskust nii kirjas kui kõnes;
  • kohusetunnet ja vastutusvõimet;
  • algatus- ja analüüsivõimet;
  • koostöö-, teenindus- ja suhtlemisvalmidust;
  • iseseisva ja meeskonnatöö oskust.

Ettevõte pakub

  • erialast täiendkoolitust;
  • eneseteostusvõimalust ning väljakutset panustada päästevaldkonna arengusse;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • meeldivat töökeskkonda ja meeskonda.

Lisainfo

  • töökoha asukoht: Pikk 18A, Tapa;
  • ametikoha päästeteenistuja ametinimetus on päästejuhtivspetsialist.

Ametikohale kandideerimiseks saada CV koos motiveeritud avaldusega.

Tööpakkumise number
#316447

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 940 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. september 2013
Kuulutus sisestati:
8. august 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest. Päästekeskused korraldavad igapäevast päästetööd, riiklikku tuleohutusjärelevalvet, päästealast ennetustööd, kriisireguleerimist.

Vaata rohkem