Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322798

Ida päästekeskuse insenertehnilise büroo juhtivinspektor

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tuleohutusjärelevalve teostamine, tuleohutusnõuete täitmise tagamine planeerimises, projekteerimises ja ehituses määratud tegevuspiirkonnas.

Teenistuskohustused:

  • Ida- ja Lääne-Virumaa kohalike omavalitsuste kirjaliku nõusoleku, ehitusloa taotlemisel esitatava ehitusprojekti ja ehitise kasutusloa heakskiitmine või heakskiidu andmisest keeldumine;
  • üldplaneeringutele hinnangu andmine ja detailplaneeringute kooskõlastamine või kooskõlastamisest keeldumine;
  • tuleohutuspaigaldiste projekteerimis- ja paigaldamisteenust tagavate isikute töö kontroll;
  • haldus- ja väärteomenetluse toimetamine;
  • osalemine tuleohutusjärelevalve valdkonna õigusaktide, standardite ja juhisdokumentide väljatöötamises ning büroo tööks vajalike andmebaaside kasutamine ja täitmine;
  • tuleohutusnõuete selgitamine, ennetustöös osalemine;
  • vastamine avaldustele, märgukirjadele ja teabenõuetele;
  • koostöö teiste päästekeskuse struktuuriüksustega informatsiooni vahetamiseks ning nende nõustamine ja koolitamine planeerimise, projekteerimise ja ehituse tuleohutusnõuete alal.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus ja vastavus Päästeinspektor III kutsestandardile hiljemalt ühe aasta jooksul alates teenistusse võtmise päevast;
  • asutuse tegevusvaldkonda ja oma töövaldkonda reguleerivate õigusaktide tundmine, ehitusprojektide lugemise oskus, planeerimisalased teadmised, päästeala valdkondade hea tundmine;
  • arvuti s.h teksti- ja andmetöötlusprogrammide ning valdkonnas kasutatavate infosüsteemide kasutamise oskus;
  • eesti keele valdamine C1 tasemel ja vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt vene keele) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • analüüsi- ja koostöövõime, hea pingetaluvus ja kiire tegutsemisvõime, suhtlemisvalmidus, suuline ja kirjalik väljendusoskus ning kohusetunne;
  • B–kategooria juhiloa omamine.

Ettevõte pakub

  • eneseteostuse võimalust;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • erialast täiendkoolitust;
  • meeldivat kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

  • palun lisada motiveeritud avaldus;
  • ametkohale kandideerija peab täitma päästeteenistusse päästeametniku ametikohale kandideeriva isiku isikuankeedi vormi (https://www.riigiteataja.ee/akt/103012012003);
  • ametikoha päästeteenistuja ametinimetus on päästejuhtivspetsialist.

Tööpakkumise number
#322798

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 960 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. november 2013
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest. Päästekeskused korraldavad igapäevast päästetööd, riiklikku tuleohutusjärelevalvet, päästealast ennetustööd ja kriisireguleerimist.

Vaata rohkem