Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220025

Ida-Harju politseijaoskonna Rae-Anija konstaablijaoskonna piirkonnapolitseinik

Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • turvalisuse tagamine Kose vallas, ennetustöö korraldamine, sh kogukonna ja seda teenindavate institutsioonide kaasamine turvahalduskoostöösse;
  • elanike avalduste lahendamine;
  • järelevalve relvaomanike ja relvaobjektide üle;
  • korra tagamine avalikel üritustel;
  • liiklusjärelevalve teostamine.

Ootused kandidaadile

  • kutseharidus politsei erialal või kõrgharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keel kesktasemel;
  • hea arvutiprogrammide kasutamise oskus (Excel, Word, Microsoft Office, Power Point, Outlook Express, Internet);
  • hea üldfüüsiline ettevalmistus;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

  • elamispinda;
  • head väljakutset Eesti suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi;
  • vaheldusrikast tööd sõbralikus ja töökas kollektiivis.

Lisainfo

Lisainfo ametikoha sisuliste küsimuste korral: Rein Mill, piirkonnavanem, 612 4750, rein.mill(ät)politsei.ee
Kandideerimist puudutavate küsimuste korral: Triin Bernhardt, värbamisspetsialist, 612 3447, triin.bernhardt(ät)politsei.ee

Tööpakkumise number
#220025

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
6. märts 2011
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2011

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse- ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Tegemist on väga suure avaliku sektori organisatsiooniga Siseministeeriumi haldusalas, mille piirkondlikuks struktuuriüksuseks on prefektuur.

Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Põhja Prefektuuris.