Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178603

Ida - Eesti regiooni Supervisor

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiülesanded
Kooskõlas ettevõtte strateegiaga, müügi- ja teeninduspõhimõtetega ning regioonijuhiga kavandab ja viib ellu ERGO toodete ja pensionilahenduste müügi- ja teenindustegevust oma vastutusalas.

- ERGO kindlustusteenuste ja pensionilahenduste müük ja nendega seonduv klienditeenindus
- igapäevase müügi- ja klienditeeninduse juhtimine, koordineerimine ja jälgimine
- ressursside efektiivse kasutamise ning müügi- ja teenindusnormide täitmise tagamine
- tööajakavade/-graafikute koostamine ja järgimine
- klienditeenindajate valiku ja väljaõppe koordineerimine kooskõlas ettevõtte personalipoliitikaga
- klienditeenindajate suunamine, arendamine ja motiveerimine, tööülesannete jagamine ning antud ülesannete tähtaegse ning kvaliteetse täitmise jälgimine
- teeninduskvaliteedi tagamine, kontrollimine ja analüüs
- süsteemne kliendiprogrammide arendamine, kliendihoidmine (koostöös teiste üksusega)
- oma struktuuriüksuse esindamine suhetes ettevõtte teiste üksustega või väljaspool ettevõtet

Ootused kandidaadile

- kesk-, kesk-eri või kõrgharidus
- eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- omab majandusalaseid algteadmisi
- väga hea arvuti kasutamise oskus
- eesmärgistatud tegutsemise oskusega, süsteemne ja hea planeerimise oskusega
- tulemusele orienteeritud hoiak
- hea suhtlemis-, kuulamis-, ja läbirääkimisoskustega
- iseseisev, kohusetundlik, otsustus- ja vastutusvõimeline
- aus, avatud, usaldusväärne ja sõbralik
- on proaktiivne ja kõrge motivatsiooniga

Kasuks tuleb
- varasem müügi ja/või teenindusalane töökogemus
- kindlustusalased teadmised
- varasem juhtimise kogemus

Ettevõte pakub

- karjäärivõimalust kindlustusvaldkonnas
- silmapaistva töö eest samaväärset palka
- tervist edendavaid ja perekonda väärtustavaid soodustusi

Lisainfo

Supervisori täpse ametiprofiiliga saad tutvuda ERGO Kindlustuse AS kodulehel.
www.ergo.ee/ ERGO/ tööpakkumised

Tööpakkumise number
#178603