Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179601

Ida-Eesti regiooni Korporatiivkliendi haldur

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- olemasolevate ja potensiaalsete korporatiivklientide vajaduste välja selgitamine
- korporatiivklientide vara- ja tegevusriskide kaardistamine
- korporatiivkliendisuhete loomine, haldamine ning arendamine
- korporatiivklientide ja nende võtmeisikute nõustamine kindlustusteemadel
- ERGO Kindlustusteenuste müük korporatiivklientidele, korporatiivmüügi plaani täitmine
- müügipakkumiste koostamine ja lepingute sõlmimine
- süsteemne kliendiprogrammide arendamine
- ERGO esindamine väljaspool ettevõtet suhetes korporatiivkliendite ja muude koostööpartneritega

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus
- vähemalt 7 aastane töökogemus äri- või avalikku teenust pakkuvas ettevõttes
- eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil
- väga hea arvuti kasutamise oskus
- sihikindel ja väga hea analüüsivõimega
- tugeva konseptuaalse mõtlemisega, otsustus- ja vastutusvõimeline
- väga hea suhtlemisoskusega
- tunneb äriühingu tomimise printsiipe, ettevõtluses toimuvaid arenguid ning muutusi
- omab teadmisi äriettevõtet ümbritsevatest riskidest
- omab teadmisi ettevõtetele pakutavatest kindlustustoodeteest ja oskab välja selgitada äriettevõtte vajadusi kindlustustoodete osas

Ettevõte pakub

- karjäärivõimalust kindlustusvaldkonnas
- silmapaistva töö eest samaväärset palka
- tervist edendavaid ja perekonda väärtustavaid soodustusi

Lisainfo

Korporatiivkliendi halduri täpse ametiprofiiliga saab tutvuda ERGO Kindlustuse AS kodulehel.
www.ergo.ee / ERGO/ tööpakkumised

Tööpakkumise number
#179601