Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54664

Ida-Eesti piirkonnajuht/müügijuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SOL Eesti OÜ otsib oma meeskonda IDA-EESTI PIIRKONNAJUHTI/MÜÜGIJUHTI, kelle peamisteks tööülesanneteks on

  • kliendisuhete loomine ja arendamine;
  • müügipakkumiste koostamine;
  • läbirääkimiste pidamine;
  • lepingute sõlmimine ja muud arendusprojektid.

Ootused kandidaadile

  • vajalik on vene keele oskus suhtlustasandil;
  • soovitav on kõrgharidus ja praktiline kogemus keskastmejuhi või müügispetsialistina;
  • iseseisvus ja kohusetunne.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • häid töötingimusi;
  • korralikke töövahendeid;
  • võimalust end tööalaselt täiendada;
  • väärikat tasu tehtud töö eest.

Lisainfo

Kandideerimisel palume CV-le lisada kaaskiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#54664