Värsked tööpakkumised

Hyundai müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 583515

Tööpakkumise number

583515

Töö kirjeldus

Ettevõte otsib oma meeskonda Hyundai müügijuhti, kelle tööülesanneteks on:
* Uute Hyundai sõidukite aktiivne müük
* Autode tutvustamine, pakkumiste koostamine, müügiläbirääkimiste pidamine, lepingute sõlmimine, autode üleandmine
* Potentsiaalsete klientide leidmine, kontaktide loomine ja hoidmine
* Ettevõtte esindamine kliendiüritustel
* Müügiplaani täitmiseks vajalike tegevuste teostamine

Nõudmised kandidaadile

* Müügi- ja meeskonnatöö kogemus
* Korrektsus asjaajamises ning töös dokumentatsiooniga
* Eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele valdamine suhtlustasandil
* Aktiivsus ja sõbralikkus
* Pühendumine tööle
* Hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:
Eelnev töökogemus autovaldkonnas
Programmi Automaster tundmine

* Kaasaegseid töötingimusi stabiilses ja arenevas ettevõttes
* Sõbralikku ja positiivset meeskonda
* Rahvusvahelisi koolitusi
* Motiveerivat töötasu
* Eneseteostusvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
5. märts 2019

Auto Forte on Peugeot ja Hyundai sõidukite müügile ja klientide teenindamisele keskendunud ettevõte.
2017 aastal kasvasime 30%, mis teeb meist ühe kiiremini areneva autoettevõtte Eestis.
Meie üle 30 töötajaga kollektiiv on pikaajalise autode müügi ja teeninduse kogemusega. Väärtustame oma töötajaid kõrgelt ning pakume väärilist tasu ja töötingimusi.
Auto Forte eesmärgiks on pakkuda klientidele head teenindust ning meeldivat auto ostmise kogemust.