Värsked tööpakkumised

Huvijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120325

Tööpakkumise number

120325

Töö kirjeldus

Ootame oma kollektiivi inimest, kes aitab muuta igapäevase rutiinse elu vaheldusrikkamaks ja ei hoia oma ideid vaka all. Tööülesannete hulka kuulub kindlasti ka kooli õpilasesinduse juhendamine, samuti traditsiooniliste kooliürituste (nt õpetajate päev, jõulupeod, maastikumäng, lõpupeod jne) korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

• Pedagoogiline kõrgharidus, soovitavalt erialane.
• Kasuks tuleb eelnev töökogemus, kuid see pole primaarne.
• Oluline on väga hea suhtlemisoskus, sobivus meeskonnatööks, kohuse- ja vastutustunne, töötahe.

Pakume sõbralikku kollektiivi, loovat tööd, hea töö eest head palka. Elamispinnavõimalus. Noorele inimesele stardiraha!

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
22. august 2007

Abja Gümnaasium asub looduskaunis kohas Mulgimaa pealinnas Abja- Paluojal. Õpilasi on 300 ringis, õpetajaid ligi 40. Alates 1995. aastast on siin võimalik õppida sisekaitsealase suunitlusega eriklassis. Kooli juures tegutseb mitmeid huvialaringe: kuulsust kogub poiste võrriklubi “Kõrr”, tegeleda saab jalg-, võrk- ja korvpalliga, aeroobika ja showtantsuga, häid tulemusi saavutavad kergejõustiklased ning mõeldud on ka elektroonika- ja arvutifännidele, laulumaiaste jaoks on lastekoor, noortekoor, ansamblid. Meil on oma raadio, ajaleht, kaasaegne arvutiklass, jõusaal, uus õpilaskodu.