Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528067

Huvijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium võtab tööle lennukate ideedega huvijuhi, kes toetaks laste ja noorte arengut ja korraldaks nende õppekavavälist tegevust.
Huvijuhi peamised ülesanded on:
- laste ja noorte ühistegevuse ja omaalgatuse toetamine;
- projektide ja ürituste ettevalmistamine ja läbiviimine;
- kooli traditsioonide hoidmine ja arendamine;
- huviharidust puudutava info kogumine ja haldamine;
- õpilasesinduse töö kureerimine ja toetamine;
- koostöö vanemate, õpetajate ja kooli juhtkonnaga;
- koostöö kohaliku kogukonna ja teiste koolidega;
- koostöö noortekeskuste ja -ühendustega;
- võrgustikutöö koos teiste valdkondade spetsialistidega.

Ootused kandidaadile

Oma arenevasse meeskonda otsime avatud inimest, kes on kõrge eetikatunnetusega, loov ning koostööle orienteeritud sõbralik suhtleja.
Kandidaatidelt ootame
- erialast kõrgharidust või sellele vastavat kvalifikatsiooni (noorsootöö, sotsiaaltöö, psühholoogia, eripedagoogika); võib olla ka omandamisel;
- head pingetaluvust, organiseerimisvõimet;
- positiivset ellusuhtumist ja initsiatiivi;
- valmisolekut panustada kooli arengusse;
- kakskeelsust (vene ja eesti keele tundmist väga heal tasemel);
- soovi ennast harida ja oskust ennast analüüsida;
- heal tasemel IKT- ja arvutikasutamise oskust;
- huvi igas vanuses laste ja noortega tegelemise vastu;
- kooli väärtushinnangutele vastavust;
- head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust;
- empaatiavõimet.

Ettevõte pakub

Alustavale töötajale kool pakub:
- mentorit (kes viib kurssi koolikultuuriga, toetab sisseelamisel, abistab aruannete ja dokumentatsiooniga);
- hästi varustatud kaasaegset töökohta koos digitaalsete töövahenditega;
- võimalust osaleda koolisisestel ja -välistel üritustel, täiendkoolitustel;
- arenevas ja motiveeritud meeskonnas töötamist;
- toetavat juhtimist; sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
- eneseteostamise võimalust (üritused, konkurssid, kontserdid, festivalid, linnalaagrid, õpilasfirmad, huviringid jne);
- vastutusrikast, mitmekülgset ja huvitavat tööd.

LISAINFO
Tööle asumise aeg: august 2018.
Kui tunned, et see on Sinu võimalus, kandideeri kohe või võta meiega ühendust ja küsi lisainformatsiooni kooli direktorilt e-posti teel või tel. (+372) 6390 320. Konkursil osalemiseks esitada direktori e-postile sooviavaldus, lühike kaaskiri ja CV.

Tööpakkumise number
#528067

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 1150 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. mai 2018
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2018

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium on riiklikul tasandil kõrgelt hinnatud ja tunnustatud keelekümbluskool („Keelekümblusasutus 2017“), kus väärtustatakse traditsioone ja multikultuursust. Mustamäe Humanitaargümnaasiumi vilistlane on mitmekülgne, konkurentsivõimeline tööturul ja kõrgkooli astumisel ning valmis elukestvaks õppeks. Koolis õpib hetkel 883 õpilast ning õpilaste arv aastast aastasse kasvab. Kooli meeskond töötab selle nimel, et
- koolikeskkond oleks hooliv, toetav ja ohutu;
- säiliks valmidus koostööks ja arenguks;
- oleks võimalusi end teostada, olla märgatud ja tunnustatud;
- igaüks vastutaks oma sõnade ja tegude eest.

Vaata rohkem

Huvijuht