Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #86272

Huvijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

erivajadustega inimeste õppetöövälise tegevuse organiseerimine ja korraldamine

Ootused kandidaadile

  • vastavus haridusministri 26.08.2002.a määrusega nr 65 \\\"Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded\\\" §27 esitatud nõuetele
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • positiivne ellusuhtumine
  • eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja eneseteostust võimaldavat tööd
  • kaasaegset töökeskkonda
  • toredat meeskonda
  • koolitus- ja enesetäiendamisvõimalusi
  • võimalust osaleda Euroopa rehabilitatsiooniasutusi ühendava võrgustiku töös
  • puhkust 42 kalendripäeva
  • õppelaenu kustutamist

Tööpakkumise number
#86272

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2006
Kuulutus sisestati:
22. november 2006

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus on Sotsiaalministeeriumi valitsemisalas asuv puudest tingitud erivajadustega inimeste sotsiaalse, pedagoogilise, kutsealase rehabiliteerimise ja füsioterapeutilisi teenuseid osutav hallatav riigiasutus.

Vaata rohkem

Huvijuht