Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294086

Huvijuht (lapsehoolduspuhkusel töötaja asendamise ajaks)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Huvijuhi ülesandeks on toetada õppekava eesmärkide saavutamist huvitegevuse kaudu, sh õpilaste individuaalse arengu toetamine läbi huvitegevuse.
Huvijuht on ülekooliliste traditsiooniliste jm ürituste eestvedaja, koolisiseste- ja väliste õppekava projektide korraldaja, kooli ajaloo salvestaja nii pildis kui sõnas.
Huvijuhilt ootame koostööd kooli juhtkonna ja pedagoogidega ning aktiivset õpilasomavalitsuse töö suunamist.

Ootused kandidaadile

-kvalifikatsioonile vastav haridus
-eesti keele valdamine kõrgtasemel
-vene keele valdamine suhtlustasemel
-korrektsus tööülesannete täitmisel
-väga hea organiseerimisvõime
-koostöövalmidus
-aktiivne suhtleja

Ettevõte pakub

-arengu- ja koolitusvõimalusi
-aktiivset eneseteostust
-sõbralikku kollektiivi
-töötasu vastavalt kvalifikatsioonile

Tööpakkumise number
#294086

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2012

Kehra kool on kakskeelene keelekümbluskool, kus õppekeelteks on eesti ja vene keel.

Vaata rohkem